288005-2019 - ÄndringSverige-Karlstad: Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personlighetstest som mäter och beskriver personligheten enligt femfaktormodellen
Referensnummer: 2019-0442
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjänsten omfattar att tillhandahålla ett webbaserat system för personlighetstest som mäter och beskriver personligheten enligt femfaktormodellen som mäter och beskriver personligheten enligt femfaktormodellen.