See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylda transporter av måltider och livsmedel
Beskrivning: Omfattar kylda transporter av måltider mellan tillagningskök och sjukhus i nordvästra Skåne, en fast slinga- samt möjlighet för avrop på transporter till och från andra platser.
Intern identifierare: 2024-O001945
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Beskrivning: Omfattar transport av måltider mellan tillagningskök och sjukhus i nordvästra Skåne, en fast slinga- samt möjlighet för avrop på transporter till och från andra platser.
Intern identifierare: 1563753
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1596954