Elektrisk utrustning
Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor
Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
I stället för: