288095-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Anbudsinbjudan - DIS Teknikkonsulter - Byggledare Maskin Käppala K900k
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan - DIS Teknikkonsulter - Byggledare Maskin Käppala K900k
BeskrivningVi söker en byggledare Maskin för Käppala K900k. Se underlaget för detaljer.
Intern identifierareKF2024-099
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAnbudsinbjudan