2. Förfarande
Förfarande
Titel: OVK, Bjuv 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för OVK för Bjuvs kommun och kommunala bolag.
Intern identifierare: 24/181
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 50712000 Reparation och underhåll av maskinteknisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000