Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för mindre entreprenader och byggservice
Referensnummer: Ref 13/3-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45453000 Reparation och renovering
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenadform: TE
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45111000 Rivning och förberedande anläggningsarbeten, 45262300 Betongarbeten, 45262500 Murning och tegelläggning, 45421000 Snickeriarbeten