288271-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallshantering – Mottagare av impregnerat trä
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMottagare av impregnerat trä
BeskrivningMottagning och omhändertagande av mottaget impregnerat trä (CCA).
Intern identifierare2025/89
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMottagare av impregnerat trä