288300-2024 - Resultat
Sverige – Diverse tjänster – Ramavtal för krossning och sprängning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för krossning och sprängning
BeskrivningUpphandlingen avser sprängning och krossning av berg. Behovet varierar över tid.
Intern identifierare2024/58 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45111211 Sprängning, 45111214 Röjning vid sprängningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt