2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lek- och hobbymaterial
Beskrivning: Lek- och hobbymaterial
Intern identifierare: KS 2025/82
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39500000 Textilvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000