288340-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringstjänster
BeskrivningRamavtal för beställning av Rekryteringstjänster för Ängelholmshem och Ängelholmslokaler.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelRekryteringstjänster (beställning inkom 231206)
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93450:Lot:1