2. Förfarande
Förfarande
Titel: Två terminaltraktorer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av två Terminaltraktorer enligt bifogad Teknisk specifikation samt en inbytesmaskin i komplett och produktionsdugligt skick
Intern identifierare: 113-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000