Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71351500 Markundersökningstjänster, 90733000 Tjänster avseende vattenföroreningar, 90733700 Övervakning eller kontroll av föroreningar i grundvattnet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Provtagning och analyser av mark.