288406-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringstjänster
BeskrivningHuddinge kommun upphandlar ramavtal för rekryteringstjänster inom följande områden: • Område 1. Chefer • Område 2. Specialister samhällsbyggnad • Område 3. Specialister IT • Område 4. Specialister övriga administrativa tjänster I upphandlingen deltar även Huge Bostäder AB samt Huddinge Samhällsfastigheter AB.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelChefer
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89475:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSpecialister samhällsbyggnad
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89475:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelSpecialister IT
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89475:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelSpecialister övriga administrativa tjänster
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89475:Lot:4