288406-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Mark och Anläggningsarbeten AB Eidar Trollhättas Bostadsbolag
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMark och Anläggningsarbeten AB Eidar Trollhättas Bostadsbolag
BeskrivningMark och Anläggningsarbeten AB Eidar Trollhättas Bostadsbolag
Intern identifierare26/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Motivering för det påskyndade förfarandetAvtalet behöver förnyas inom avtalsperioden
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000