See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård
Beskrivning: Upphandling för ramavtal för lokalvård
Intern identifierare: ABV 2024/0129
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lokalvård (1)
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten
Intern identifierare: 1458343
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall 2016-11-02
Beskrivning: Enligt Upphandlingsdokumenten
Intern identifierare: 1458344