Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stängsel, grindar, tillhörande material och tjänster
Referensnummer: 21/27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34928200 Stängsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar inköp av stängsel, grindar, tillhörande material (tillbehör, reservdelar) och tjänster (montering, markarbete och som option underhåll och reparation) till kommunens verksamheter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34928220 Stängselmaterial, 44221300 Grindar, 45342000 Uppförande av stängsel, 45421148 Montering av grindar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen