288443-2016 - PlaneringSverige-Lerum: Socialvård och tillhörande tjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Drift av bostäder med särskild service för vuxna enligt LSS.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 25: Hälso- och sjukvård och socialtjänster
Lerum.
Nuts-kod SE232 Västra Götalands län