2. Förfarande
Förfarande
Titel: Direktupphandling av tjänstekoncession för drift av kiosk och bastu Inre Hamnen
Beskrivning: Tjänstekoncession för drift och skötsel av kiosk samt bastu, Inre hamnen Norrköpings kommun.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55330000 Kafeteriaverksamhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111236:Lot:1