2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Industri- och klottersanering
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för Industrisanering och klottersanering.
Intern identifierare: 24/01435
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90690000 Klottersanering, 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000