See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bibliotekssystem för skola
Beskrivning: Upphandling av ett modernt och användarvänligt IT-system för gymnasie- och grundskolebibliotek som effektiviserar och underlättar den dagliga verksamheten för både personal och låntagare.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48160000 Programvara för bibliotek
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110423:Lot:1