288621-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Support och utveckling av identitet och integrationslösning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSupport och utveckling av identitet och integrationslösning
BeskrivningUpphandlingen omfattar support och vidareutveckling av Ängelholms kommuns identitet och integrationslösning som baseras på Microfocus produkter samt vissa närliggande kringtjänster som kan komma att avropas vid behov.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSupport/utveckling av identitet och integrationslösning
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82002:Lot:1