288696-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Revisionstjänster för de kommunala bolagen 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster för de kommunala bolagen 2024
BeskrivningSkellefteå kommun upphandlar revisionstjänster för kommunens bolag under Q1 2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89430:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision, 79212200 Internrevision, 79210000 Redovisning och revision