288697-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Maskinell och manuell renhållning, Västerås centrum
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaskinell och manuell renhållning, Västerås centrum
BeskrivningMaskinell och manuell renhållning i Västerås centrum
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95084:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 77300000 Trädgårdstjänster, 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster