288700-2022 - ResultatSverige-Umeå: Datorer och datamateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för kringutrustning till datorer och förbrukningsmaterial till IT-produkter
Referensnummer: FS 2.1.2-230-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30200000 Datorer och datamateriel, 30230000 Datorrelaterad utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kringutrustning till datorer och förbrukningsmaterial till IT-produkter. Omfattning, avropande myndigheter m m anges i upphandlingsdokumenten.