288703-2022 - ResultatSverige-Örebro: Skrivare och kurvskrivare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Multifunktionsskrivare med tillhörande serviceavtal
Referensnummer: 21RS12542
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av multifunktionsskrivare samt tillhörande serviceavtal
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning, 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 30232130 Färgskrivare, 50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen