28872-2026 - Resultat
Sverige – Maskiner för biljettkontroll – Validatorer för Lynx-samarbetet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelValidatorer för Lynx-samarbetet
BeskrivningUppdraget avser nya validatorer för LynX-samarbetet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30123100 Maskiner för biljettkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001