288756-2024 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – Inbjudan till Hearing av Subcutan venportsset samt venportskanyler
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInbjudan till Hearing av Subcutan venportsset samt venportskanyler
BeskrivningRegion Kronoberg avser att göra en upphandling av Subcutan venportsset samt venportskanyler. Vi vill med denna inbjudan ge tänkbara leverantörer möjlighet att presentera sitt utbud av produkter.
Intern identifierareRFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar