See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: Uppdraget består av resebokningar offline (personlig service) samt online (självbokning) genom en fullservicebyrå.
Intern identifierare: ORU 2.3.2-08843/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Ramavtal avseende resebyråtjänster. Uppdraget består av resebokningar offline (personlig service) samt online (självbokning).
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Resebyråtjänster