288844-2020 - ResultatSverige-Lysekil: Ugnar för förbränning av avfall
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallsförbränning
Referensnummer: 20/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42320000 Ugnar för förbränning av avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar avfallsförbränning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90513300 Avfallsförbränning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen