See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Partner för virtuell kompetensutveckling
Beskrivning: Kungsbacka kommun inbjuder er härmed att inkomma med ansökan om deltagande i anbudsgivning som syftar till att teckna avtal om att ingå ett partnerskap för att framställa Extended reality (XR) scenarion i utbildningssyfte för personal inom kommunen.
Intern identifierare: 2024-00342
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000