2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård 2025
Beskrivning: Entreprenaden omfattar lokalvård av Stiftelsens fastigheter och är uppdelad i två delar. Anbudsgivare kan lämna på en eller två delar. Anbudsområde 1: Trapphus, källare, tvättstugor samt Stiftelsens huvudkontor på Parkgatan 34 i Boden. Nedan kallat kontor. Anbudsområde 2: Lägenhets- och Byggstäd Beställaren avser teckna ramavtal med en eller flera entreprenörer.
Intern identifierare: 25/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lokalvård 2020
Intern identifierare: 1688843
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1: Trapphus, källare, tvättstugor samt kontor
Beskrivning: periodiskt samt städ på avrop
Intern identifierare: 1688844
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2: Lägenhetsstäd
Beskrivning: beställning sker på avrop
Intern identifierare: 1688845