Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 44114000 Betong
Ytterligare klassificering (cpv): 45100000 Förberedande anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45110000 Rivning av byggnader och schaktning