288983-2026 - Resultat
Sverige – Programvara för särskild industri – Livsmedelssystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedelssystem
BeskrivningUpphandlingen genomförs i två delar: - IT-system för Livsmedelshantering omfattande kostdata,livsmedelssvinn och egenkontroll - IT-system för Livsmedelsupphandling Anbudsgivare kan lämna anbud på en av delarna eller båda. Utvärdering och tilldelning sker per del.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLivsmedelshantering
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110412:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48170000 Programvara för kontroll av överensstämmelse
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLivsmedelsupphandling
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110412:Lot:2