See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallsförseglare 2025 SLL759
Beskrivning: Region Stockholm upphandlar avfallsförseglare för försegling av avfall innehållande Cytostatika och andra toxiska läkemedel med bestående toxisk effekt enligt arbetsmiljöverkets föreskrift AFS 2023:10.
Intern identifierare: FSN 2025-0029
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1645361
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1
Intern identifierare: 1645341
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 1 (1)
Intern identifierare: 1645360
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområden 1 - utvärderingskriterier
Intern identifierare: 1645364
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 2
Intern identifierare: 1645343
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde 2 (2)
Intern identifierare: 1645362
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Delområde 2 - utvärderingskriterier
Intern identifierare: 1655015
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Delområde 3
Intern identifierare: 1645344