289095-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tandimplantat – Orala Implantat
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrala Implantat
BeskrivningOrala implantat för samtliga indikationer samt benersättning, membran och kylslang.
Intern identifierareRS 2025-06280
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33132000 Tandimplantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000