2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Fordon- och körkortsutbildning för Ullvigymnasiet
Beskrivning: Upphandlingen avser fordons- och körkortsutbildning för elever vid Ullvigymnasiets fordons- och transportprogram i Köpings kommun. Uppdraget omfattar utbildning för behörighet B samt C/CE och ska genomföras i enlighet med gällande styrdokument, kurs- och ämnesplaner samt tillämplig lagstiftning.
Intern identifierare: VMKF-U 2026.59
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000