28918-2025 - Resultat
Sverige – Skyltar – Ramavtal Skyltar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Skyltar
BeskrivningUpphandling avseende Ramavtal Skyltar. Följande kategorier ingår: - Standardskyltar och fasadskyltar - Varningsskyltar - Foliering - Tekniska Skyltar - Brand- och nödskyltar.
Intern identifierare2024-FA000034
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 31523200 Permanenta informationsskyltar, 34928470 Skyltning, 34928471 Skyltmaterial, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar, 34992100 Upplysta trafikskyltar, 34992200 Vägskyltar, 34992300 Gatuskyltar, 44423400 Skyltar och liknande föremål, 44423460 Adresskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000