289193-2025 - Resultat
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Tryckeritjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster
BeskrivningEnköpings kommun inbjuder härmed anbudsgivare att lämna anbud avseende upphandling av Tryckeritjänster
Intern identifierareKS2024/629
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 22900000 Diverse trycksaker, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster, 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000