See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Material, ljuskällor och verktyg för elinstallationer
Beskrivning: Nu söker vi efter en leverantör som kan förse flertalet kommuner och bolag i Dalarna med elmaterial, ljuskällor och verktyg för elinstallationer! Välkomna att lämna anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80611:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning, 31510000 Elektriska glödlampor, 31531100 Lampor och lysrör, 31532000 Delar till lampor och belysningsarmatur, 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor, 31730000 Elektroteknisk utrustning