289355-2020 - PlaneringSverige-Härnösand: Tryckning och tillhörande tjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Produktion av punktskrift och svällning av taktila bilder
Referensnummer: 2 STO-2020/706
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI inför kommande upphandling av Produktion av punktskrift och svällning av taktila bilder.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen