Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
Ytterligare klassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71300000 Ingenjörstjänster, 71312000 Byggnadsteknisk rådgivning, 71315200 Byggkonsulttjänster, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige
Värde