2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Skyddsrumsåtgärder MKB
Beskrivning: Ramavtal Skyddsrumsåtgärder MKB
Intern identifierare: 2026MKB-435
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45216129 Skyddsrum
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Skyddsrumsåtgärder MKB