2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: En engagerad och pålitlig leverantör sökes för att teckna ett nytt avtal för leverans av profilprodukter. Här erbjuds en unik möjlighet att bli en strategisk partner genom att leverera produkter som stärker Ängelholms kommuns profil och varumärke. Detta ramavtal ger en exklusiv möjlighet att bli vår enda leverantör, där våra verksamheter kan avropa både vårt standardsortiment och kampanjprodukter från hela ert sortiment. Skicka in anbudet idag och ta del av en långsiktig och framgångsrik affärsrelation!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96916:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79342000 Marknadsföring, 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18530000 Presenter och priser