See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende Lokalvård
Beskrivning: Lokalvård till myndighetens samtliga institutioner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lokalvård område A
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111771:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911100 Städning av bostäder, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lokalvård område B
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111771:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Lokalvård område C
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111771:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Lokalvård område D
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111771:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Lokalvård område E
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111771:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Lokalvård område F
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111771:Lot:6