289514-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Larmsystem – Larm och digitala lås till särskilt boende
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLarm och digitala lås till särskilt boende
BeskrivningUpphandlingen avser larm och digitala lås fär särskilt boende i Sollefteå kommun. Larm och digitala lås ska vara i samma system
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94112:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44521110 Dörrlås