Denna upphandling omfattar Leveransåtagande av Telefoniplattform innehållande Telefonväxel och kontakt Center samt de tjänster som ingår i uppdraget. Leveransåtagande ska betraktas som en Tjänst vilket innebär att Leverantören har fullt ansvar för att leverera samtliga delar och slutligt resultat av tjänster.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 64200000 Telekommunikationstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen