289616-2026 - Planering
Sverige – Programvara för schemaläggning och produktivitet – Extern remiss - Schema- och resurshanteringssystem, del 2
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss - Schema- och resurshanteringssystem, del 2
BeskrivningExtern remiss inför kommande upphandling
Intern identifierareV 2026/1311
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet