2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pianotekniker
Beskrivning: Beställaren avser med upphandlingen att upphandla ett avtal för sitt fortlöpande behov av pianotekniker. Beställaren avser med upphandlingen att teckna ett avtal med en (1) Leverantör.
Intern identifierare: 26/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98350000 Kultur- och fritidstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000