289713-2021 - ResultatSverige-Örebro: Undersökningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Folkhälsoundersökning Liv & hälsa 2022
Referensnummer: 21RS1869
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79311000 Undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Samordnad upphandling av genomförandet av folkhälsoundersökningen Liv och hälsa.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79311200 Genomförande av undersökningar, 79315000 Sociala undersökningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen