2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektering- Förlängning av spårvagnshållplatser, linje 3, 6 och 10
Beskrivning: Projektering-Förlängning av spårvagnshållplatser, linje, 3, 6 och 10
Intern identifierare: N400U26-242
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster, 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektering- Förlängning av spårvagnshållplatser, linje 3, 6 och 10